Samsung sprzedał już 10 milionów sztuk Galaxy Note

Newsy

galaxy-note
W ostatnich dniach informacje o Samsungu i jego produktach okupują większość portali związanych z mobilną technologią. Dużo mówi się o rychłym wprowadzeniu do sprzedaży następcy pierwszego Galaxy Note’a, który według ostatnich doniesień ma zostać zaprezentowany już 29 sierpnia bieżącego roku w Berlinie, podczas odbywających się tam targów IFA.

W międzyczasie koreański producent poinformował opinię publiczną, że Samsung Galaxy Note osiągnął spory sukces, jak na urządzenie tak awangardowe. Okazuje się, że ta bestia z ekranem o ogromnej przekątnej, wynoszącej aż 5,3″, znalazła już ponad 10 milionów nabywców na całym świecie. Osiągnięcie takiego rezultatu zajęło mu znacznie dłużej, niż najnowszemu Galaxy S3, lecz i tak jesteśmy pod wrażeniem. Po debiucie tak nietypowego urządzenia, jak Galaxy Note, wielu wątpiło w to, że zostanie on ciepło przyjęty przez konsumentów, lecz najwyraźniej zainteresowanie tą hybrydą tabletu i smartfona okazało się zaskakująco duże.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x