ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy S3 uchwycony na filmie z oficjalnym Jelly Bean

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy


Wczoraj informowaliśmy Was, że Samsung planuje w ciągu najbliższych kilku tygodni zaktualizować Galaxy S3 do Androida 4.1.1 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie miałoby zostać wypuszczone już 29 sierpnia i w pierwszej kolejności trafiłoby to niebrandowanych smartfonów. Jeżeli stałoby się to faktem, to flagowy model Samsunga byłby jednym z pierwszych urządzeń na świecie, które otrzymałyby najnowsze wydanie Androida.

Dziś w Sieci opublikowany został film, który ma prezentować działanie oficjalnego oprogramowania bazującego na Jelly Bean. W gruncie rzeczy wygląda ono niemal identycznie, jak dotychczas i nakładka TouchWiz nie uległa szczególnym modyfikacjom od czasu Androida 4.0 IceCream Sandwich. Wśród najbardziej dostrzegalnych nowości znajduje się obecność aplikacji Google Now oraz delikatnie odświeżona strefa powiadomień. Nowe oprogramowanie działa bardzo płynnie na Galaxy S3, lecz smartfon ten już z obecnym oprogramowaniem potrafi zachwycić szybkością działania. 

Mamy nadzieję, że pogłoski o szybkiej aktualizacji okażą się prawdą. Jesteśmy ciekawi, czy konkurencyjni producenci, jak na przykład Sony, HTC, czy też LG również przygotują dla swoich klientów podobną niespodziankę.

źródło: androidcentral.com 

Sprawdź najnowsze wpisy