allegro smart

Darmowe dostawy w ramach pakietu Smart na Allegro Lokalnie

Maksymilian Rybicki Maksymilian Rybicki Newsy

Allegro po raz kolejny próbuje skusić użytkowników do skorzystania z pakietu Allegro Smart. Gigant ecommerce właśnie uruchomił nową promocję, w ramach której zamówisz produkty z Allegro Lokalnie z darmową dostawą do paczkomatów. Jest natomiast jeden warunek.

Czym jest Allegro Smart?

allegro smart dostawy

Pakiet Allegro Smart już od dawna cieszy się powodzeniem wśród użytkowników korzystających z serwisu. W ramach jednej opłaty użytkownicy dostają nielimitowaną opcję darmowej dostawy do zielonych automatów Allegro One Box, Paczkomatów i punktów odbioru, a także dostawy kurierem (przy zakupie za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy). Dostępem do pakietu można podzielić się również z bliskimi w ramach usługi Allegro Family. Dzięki temu wszyscy członkowie rodziny zyskują darmowe dostawy i zwroty produktów zakupionych na Allegro.
Usługa Allegro Smart kosztuje 49 złotych przy rozliczeniu rocznym lub 10,99 złotych przy płatności za 1 miesiąc. Od teraz do końca czerwca jej zakup stanie się jeszcze bardziej opłacalny, ponieważ Allegro uruchomiło promocję, w ramach której darmowe wysyłki obejmą również ogłoszenia na Allegro Lokalnie.

Allegro Smart od teraz na Allegro Lokalnie

Allegro poinformowało o uruchomieniu specjalnej promocji, w ramach której darmowe dostawy obejmują także przesyłki na Allegro Lokalnie. Tak samo, jak w przypadku głównego serwisu, darmowa dostawa obowiązuje przy zakupie za minimum 40 zł od jednego sprzedającego, w opcji z wysyłką do Paczkomatów. Trzeba dodać, że promocja obejmuje tylko jedną przesyłkę, niezależnie od liczby kupionych u danego sprzedawcy towarów. Do darmowej przesyłki wliczają się tylko ogłoszenia z oznaczeniem Smart.

Wyjątek promocji dotyczy użytkowników Smart na Start!, czyli promocji oferującej 5 darmowych dostaw w 3 miesiące. Użytkownicy korzystający z tego pakietu, na Allegro Lokalnie skorzystają z dwóch wysyłek, które nie wliczą się do limitu 5 darmowych dostaw na Allegro.

Zobacz także: Darmowe dostawy Allegro Smart! przy zakupach od 1 zł – kto może skorzystać?

Na Allegro Lokalnie w ramach pakietu Smart! zostały wyłączone darmowe zwroty. Ogłoszenia z oznaczeniem Smart! na Allegro Lokalnie sprzedają osoby prywatne, dlatego nie podlegają prawu odstąpienia od umowy i darmowym zwrotom w Smart!

Jeśli chcesz zwrócić zamówienie, możesz zapytać sprzedającego, czy przyjmie zwrot, ale decyzja leży po jego stronie. To, kto zapłaci za przesyłkę zwrotną, ustalacie między sobą.

informuje Allegro

Jeśli wystawiasz przedmioty na Allegro Lokalnie, możesz wysłać, aż 8 przesyłek z darmową dostawą Smart! w czasie trwania promocji. Wystarczy posiadać zwykłe konto (niefirmowe) i aktywny pakiet Smart!. Spełniając te warunki, każde Twoje ogłoszenie na Allegro Lokalnie z dostawą do Allegro Paczkomaty InPost, zostanie oznaczone jako Smart! Jeśli korzystasz z usługi Smart! na Start to Twój limit to 2 przesyłki, które możesz sprzedać z darmową dostawą Smart!

Źródło: Allegro

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy