Albo wygląd, albo parametry. Żałujecie, że go nie dostaniecie?

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
Samsung-Galaxy-Active-Neo (2)

Smartfony produkuje się teraz patrząc na dwie rzeczy – jak najmocniejsze parametry oraz jak najbardziej modny wygląd. Ciężko w takim zestawieniu znaleźć telefon, który okaże się dodatkowo wytrzymały i nie skończy żywota zanim dojdziemy z nim do domu. Wobec takiego problemu wysuwa się Samsung proponując kolejne swoje dziecko. Tylko czy aby przypadkiem nie zostanie osierocone?

Koreański producent posiada w swoim portfolio smartfony z kategorii Active. To produkty dla tych, których życie wychodzi poza ramy siedzenia przy biurku i korzystania z Sieci. Specjalnie wzmacniana obudowa oraz odpowiednie certyfikaty zapewniające dodatkową ochronę mają zachęcić ludzi aktywnych do zainteresowania się słuchawką. Tym razem Samsung prezentuje model Galaxy Active Neo. Cechuje się on certyfikatem IP67 zapewniającym kurzo- oraz wodoodporność oraz może być zrzucany na beton z wysokości 1,5 metra bez żadnego uszczerbku. Mowa więc o solidnej konstrukcji.

Samsung-Galaxy-Active-Neo

Niestety coś za coś. Nie możemy o solidności mówić w przypadku parametrów, gdyż Galaxy Active Neo posiada 4,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Pracuje na Snapdragonie 410 wspieranym przez 2 GB RAM. Oferuje łączność LTE, Androida Lollipop oraz dwie kamerki – główną z matrycą 8 megapikseli, oraz przednią 2 megapikselową. Wewnątrz znajdziemy 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 100 GB „chmury” w usłudze OneDrive na 2 lata. Całość podtrzymywać przy życiu będzie bateria o pojemności 2200 mAh.

Samsung-Galaxy-Active-Neo (1)

Najnowszy Samsung Galaxy Active Neo pojawi się w ofercie NTT DoCoMo już w listopadzie i póki co nie wyjdzie poza obręb Japonii. Jego cena wynosi około 168 dolarów. Pytanie jest proste: żałujecie, że nie dostaniecie?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy