samsung-galaxys3-white
Samsung Galaxy S3 zadebiutował na półkach sklepowych z systemem Android w wersji 4.0 IceCream Sandwich. Jego oprogramowanie zostało bardzo mocno spersonalizowane przez producenta i znacząco odbiega od tego, do czego przyzwyczaił nas czysty ICS. Mimo tak wielu modyfikacji smartfon ten ma otrzymać aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean już niebawem.

Najnowsze źródła podają, że Samsung zaprezentuje nowe oprogramowanie dla swojego flagowego urządzenia 29 sierpnia, podczas targów IFA, które odbędą się w Berlinie. Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzona informacja, lecz podobno pochodzi ona z zaufanego źródła i chcielibyśmy wierzyć, że Samsung bardzo szybko zaktualizuje Galaxy S3 do najnowszej wersji Androida. Jest ona warta uwagi, gdyż wnosi kilka interesujących elementów, między innymi „Project Butter”, który sprawi, że smartfon będzie działał jeszcze szybciej i płynniej niż do tej pory. Targi IFA rozpoczynają się już za dwa tygodnie, więc szybko będziemy mogli się przekonać, czy pogłoski na temat aktualizacji GS3 okażą się prawdziwe.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

źródło: gsmarena.com 

Piotr Andrzejewski