Znamy cenę i datę premiery LG V10

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
lg-v10-att

Dumne zapowiedzi LG jakoby ich następnym celem była półka „super premium” nie okazały się bezpodstawne. Wczoraj LG V10 ujrzał światło dzienne i grzechem byłoby stwierdzić, że opinia publiczna nie zwróciła na niego uwagi. Wręcz przeciwnie, smartfon swoją specyfikacją oraz designem zdobył całą rzeszę fanów. Dla nich dobra wiadomością będzie fakt, że już dziś wiemy gdzie, kiedy i za ile smartfon będzie dostępny.

Jak was wczoraj informowaliśmy, smartfon zostanie wyposażony w trzy aparaty. Dwa frontowe oraz tylny – główny. Drugą innowacją jest oczywiście podwójny ekran. Całą specyfikację możecie znaleźć w naszej wczorajszej publikacji którą można znaleźć TUTAJ.

Przechodząc do sedna, telefon w pierwszej kolejności ukaże się 8 października w Korei i od tego momentu będzie wdrażany w kolejnych krajach. Do połowy listopada ma już być dostępny globalnie. Jak z ceną? Źródła podają, że flagowiec w Stanach Zjednoczonych będzie dostępny w sieciach Verizon, T-Mobile, AT&T w cenie 600$. Na naszym kontynencie cena u niezależnych sprzedawców będzie jednak z pewnością większa.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy