lg-v10-att

 

Dumne zapowiedzi LG jakoby ich następnym celem była półka „super premium” nie okazały się bezpodstawne. Wczoraj LG V10 ujrzał światło dzienne i grzechem byłoby stwierdzić, że opinia publiczna nie zwróciła na niego uwagi. Wręcz przeciwnie, smartfon swoją specyfikacją oraz designem zdobył całą rzeszę fanów. Dla nich dobra wiadomością będzie fakt, że już dziś wiemy gdzie, kiedy i za ile smartfon będzie dostępny.

 

Jak was wczoraj informowaliśmy, smartfon zostanie wyposażony w trzy aparaty. Dwa frontowe oraz tylny – główny. Drugą innowacją jest oczywiście podwójny ekran. Całą specyfikację możecie znaleźć w naszej wczorajszej publikacji którą można znaleźć TUTAJ.

 

Przechodząc do sedna, telefon w pierwszej kolejności ukaże się 8 października w Korei i od tego momentu będzie wdrażany w kolejnych krajach. Do połowy listopada ma już być dostępny globalnie. Jak z ceną? Źródła podają, że flagowiec w Stanach Zjednoczonych będzie dostępny w sieciach Verizon, T-Mobile, AT&T w cenie 600$. Na naszym kontynencie cena u niezależnych sprzedawców będzie jednak z pewnością większa.

 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.