ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Specyfikacja ogromnego tabletu Galaxy View potwierdzona

Autor: Adrian Smorąg Kategoria: Newsy
Samsung-Galaxy-View-AA-3

O nowym tablecie Samsunga pierwszy raz usłyszeliśmy podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie – Samsung pokazał wtedy teaser nowego tabletu, który wśród bogatej konkurencji wyróżni się ekranem – Galaxy View otrzyma bowiem aż 18,4” wyświetlacz. Według najnowszych informacji nowy model w sprzedaży pojawi się jako SM-T670. W sieci pojawiło się kolejne potwierdzenie specyfikacji tego tabletu – tym razem z benchmarka GFXBench.

Samsung-Galaxy-View-SM-T670-840x758

Z informacji w benchmarku wynika, że nowy tablet będzie raczej przedstawicielem średniej półki pod względem specyfikacji:

  • 18,5″ 1080p
  •  2 MPx aparat przedni, z tyłu brak
  • 2GB RAM
  • 32GB pamięci
  •  Bluetooth, Wi-Fi, GPS
  • Samsung Exynos 7 Octa 1.6 GHz + GPU Mali-T720.
  • Android 5.1.1 Lollipop (zapewne sprzęt na rynku pojawi się już z 6.0)

Brak tylnej kamery wydaje się być zaskakujący –  gdy szybko sobie uświadomimy, że ten tablet będzie miał ponad  18” wyświetlacz decyzja wydaje się w pełni zrozumiała – robienie zdjęć już mniejszymi tabletami jakie jest każdy wie. Wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź daty premiery tego tabletu. Jeśli na rynku pojawi się stacja dokująca z klawiaturą (jeśli producent chce nawiązać rywalizację z iPadem PRO wydaje się to być tylko kwestią czasu) może być to kolejna na rynku ciekawa hybryda laptopa i tabletu.

Biorąc pod uwagę, że tablet otrzymał już certyfikat Bluetooth wydaje się to być kwestią najbliższych  tygodni. Niewątpliwie będzie to ciekawy sprzęt, który może znaleźć sporo grono użytkowników jeśli tylko Samsung zadba o akcesoria i oprogramowania wykorzystujące tak duży ekran. Kupilibyście tak duży tablet z Androidem?

Źródło: androidauthority.com

Sprawdź najnowsze wpisy