Czy tak wygląda Samsung Galaxy Note 2?

Newsy

galaxy-note-2-render-possible
Premiera następcy popularnego Samsunga Galaxy Note zbliża się wielkimi krokami. Koreański producent ma przedstawić nowe urządzenie na tegorocznych targach IFA, które odbędą się w Berlinie. Na temat Galaxy Note 2 krąży już w Sieci wiele plotek, a dziś wyciekł niepublikowany dotąd render, który ma prezentować nadchodzące urządzenie.

Jeżeli wierzyć w jego prawdziwość, to nowy Galaxy Note będzie bardzo przypominał obecnego na rynku od jakiegoś czasu Samsunga Galaxy S3. Urządzenia różniłyby się jedynie ułożeniem czujników nad ekranem, które w GS3 znajdują się tuż obok kamery do rozmów wideo. Do zaprezentowanego zdjęcia należy podejść jednak z dystansem i nie gwarantujemy, że tak będzie wyglądał następca Galaxy Note’a.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x