LG Optimus 2X jednak otrzyma Androida 4.0?

Newsy

lg-optimus-2x

Sytuacja z aktualizacją smartfona LG Optimus 2X do Androida 4.0 IceCream Sandwich jest tak zagmatwana, że nawet sam producent zdaje się nie do końca wiedzieć, jakie jest oficjalne stanowisko. Jakiś czas temu pisaliśmy, że kanadyjski oddział LG poinformował, że flagowy model na rok 2011, jakim był Optimus 2X, nie otrzyma nowego oprogramowania bazującego na Androidzie ICS. Wywołało to oczywiście falę negatywnych emocji wśród użytkowników tego urządzenia, którego specyfikacja techniczna wciąż prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W ostatnich dniach koreański oddział LG wydał komunikat, że Optimus 2X otrzyma aktualizację do Androida 4.0 i aktualnie przechodzi ona końcową fazę testową. Nie wiemy, kiedy nowe oprogramowanie zostanie dostarczone do użytkowników, lecz mamy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x