sgs3-black1-635x357
Samsung Galaxy S3 został początkowo wypuszczony na rynek w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim oraz białym. Niedługo po premierze dołączył do tego grona model w czerwonej obudowie, który trafił do jednego z amerykańskich operatorów. Jest wysoce prawdopodobne, że ilość wersji kolorystycznych Samsunga Galaxy S3 może się niebawem powiększyć o wyczekiwany przez wielu wariant czarny.

Pierwsze ślady wskazujące na istnienie kolejnej odmiany obudowy topowego smartfona Samsunga pochodziły z Facebooka koreańskiego producenta. Kilka dni temu opublikowane zostały zdjęcia przedstawiające to urządzenie w wersji wyglądającej na czarną, jednak niektóre źródła twierdziły, że tak naprawdę model na fotografii to wariant niebieski a winę za złudzenie, że jest to czerń ponosi gra światła i słaba jakość zdjęć. 

sgs3-black-listing

Jakiś czas temu do Sieci przedostał się kolejny dowód, który może świadczyć o planach wprowadzenia do sprzedaży czarnej odmiany Galaxy S3. W spisie towarów brytyjskiego sklepu Carphone Warehouse, który wyciekł w ostatnich dniach oprócz znanej nam wersji niebieskiej i białej znalazł się wpis, który świadczy o tym, że Samsung faktycznie ma zamiar wprowadzić do sprzedaży czarnego Galaxy S3.

[AKTUALIZACJA]
Dosłownie przed momentem dowiedzieliśmy się, że brytyjski sklep Mobilefun potwierdził istnienie czarnej wersji flagowego modelu Samsunga. Urządzenie ma być dostępne w przeciągu kilku najbliższych tygodni i już teraz można składać na nie zamówienie.

sgs3-black2

źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski