Światłowód w nju mobile

9. urodziny nju mobile – na klientów tej sieci czeka darmowy pakiet internetu

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W tym tygodniu mają miejsce 9. urodziny nju mobile. Z tej okazji przygotowano bonus dla osób, które korzystają z oferty tej sieci. To bezpłatny pakiet internetu. Podpowiadamy, jak go aktywować.

Urodziny nju mobile i bonus dla klientów

urodziny nju mobile

9 lat temu zaczęło działać w Polsce nju mobile. To marka telekomunikacyjna należąca do Orange, oferująca zarówno usługi abonamentowe, jak i prepaid. Charakterystycznym elementem związanym z nju mobile jest żółta postać, której kształt przypomina ziemniaka.

Z okazji urodzin nju mobile osoby korzystające z ofert tej marki (zarówno na kartę, jak i z abonamentem) mogą aktywować bezpłatny bonus w postaci 9 GB internetu. Żeby otrzymać darmowy pakiet, należy wysłać SMS-a o treści URODZINY pod numer 80955. Wysłanie takiej wiadomości nic nie kosztuje. Pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, można z niego korzystać tylko na terenie Polski.

Najchętniej wybieraną opcją w nju jest abonament „bez limitu 29 zł” – czyli nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS/MMS w kraju i w roamingu w UE oraz internet 20 GB w kraju (w roamingu w UE 4,04 GB), które po pół roku zwiększają się do 40 GB – czytamy na blogu Orange. Marka należąca do pomarańczowego operatora ma jednak więcej propozycji.

Czytaj także: Netia, Orange i Play mają oddać pieniądze klientom – UOKiK robi porządek z płatnymi usługami

W ofercie nju mobile znajdziemy również abonamenty za 19 i 39 zł miesięcznie oraz abonament z dwoma lub trzema numerami. Są też pakiety na kartę (rozmowy bez limitu za 19 zł, rozmowy, SMS-y, MMS-y i od 10 do 30 GB za 29 zł, 9 GB internetu na miesiąc za 9 zł), oprócz nich operator proponuje dzienną opcję za 1,20 zł (rozmowy, SMS-y, MMS-y, od 250 do 750 mb internetu). Jest również oferta internetu mobilnego – 60 GB za 29 zł miesięcznie (z czasem liczba GB się zwiększa).

źródło: Blog Orange, zdjęcia: njumobile.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy