ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola RAZR HD już w październiku razem z Maxx HD?

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

motorola-razr-hd-635x357
Niemal wszyscy więksi gracze na rynku smartfonów z Androidem jesienią tego roku mają zamiar wprowadzić do sprzedaży kilka nowych, interesujących urządzeń. Samsung przygotowuje premierę następcy Galaxy Note’a, HTC ma zamiar zaprezentować odświeżoną wersję One X i prawdopodobnie model z ekranem 5″ i rozdzielczością 1080p, a Sony pracuje nad nową serią smartfonów Xperia. Motorola również nie próżnuje i już wkrótce ma zamiar pokazać światu nowe modele z serii RAZR.

Przypomnijmy, że sercem Motoroli RAZR HD ma być dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, ekran o rozdzielczości 720p (1280×720) i aparat 13 MPx. Urządzenie to ma konkurować bezpośrednio z najlepszymi smartfonami na rynku, takimi jak HTC One X i Samsung Galaxy S3.

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się również, że równocześnie Motorola wypuści na rynek również model RAZR Maxx HD, który zostanie wyposażony w baterię o pojemności 3300 mAh. Powinna ona zagwarantować bardzo długi czas pracy, ale jest tylko trochę większa od ogniwa 2530 mAh, które ma znaleźć się w zwykłej Motoroli RAZR HD. Wypuszczenie wersji z bardziej pojemnym akumulatorem nie powinno być jednak szczególnie uciążliwe dla producenta, zważywszy na to, że obydwa smartfony są praktycznie tym samym urządzeniem i wszystkie aktualizacje oprogramowania będą otrzymywać w tym samym czasie. Źródła podają, że sklepowa premiera nowych modeli Motoroli ma mieć miejsce w październiku bieżącego roku, do tego czasu usłyszymy o nich zapewne jeszcze nie raz.

źródło: phandroid.com 

Sprawdź najnowsze wpisy