Sony LT25i Tsubasa to kolejna nowa Xperia?

Newsy

xperia-logo
Ostatnio nie ma tygodnia, by do Sieci nie przedostała się informacja o kolejnym nowym urządzeniu, nad którym pracuje Sony. Japoński producent planuje znacząco odświeżyć linię smartfonów Xperia i wprowadzić na rynek kilka nowych, interesujących smartfonów. Do tej pory słyszeliśmy między innymi o modelach: Xperia T oraz Xperia GX, które zadowolą bardziej wymagających użytkowników, oraz o Xperia J, która jest przeznaczona na niższą półkę cenową. Kilka dni temu do tej grupki nadchodzących urządzeń dołączył też smartfon o kodowej nazwie Sony LT25i Tsubasa, który pod względem specyfikacji bardzo przypomina Xperię T.

Pod jego maską również znajdziemy dwurdzeniowego Snapdragona S4 o taktowaniu 1,5 GHz, który zapewni możliwość obsługi łączności LTE. Wyświetlacz urządzenia będzie posiadał rozdzielczość 720p (1280×720), a model LT25i zostanie najprawdopodobniej pozbawiony przycisków fizycznych, które zostaną zastąpione ekranowymi. Na chwilę obecną dysponujemy jedynie szczątkowymi informacjami na temat tego urządzenia, lecz według źródeł smartfon ten będzie dostępny w kilku wariantach, w zależności od regionu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x