Google Pixel Watch

Jeżeli to zdjęcia Google Pixel Watch, to bliżej mu do zegarka kieszonkowego, niż smartwatcha

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W sieci pojawiły się zdjęcia Google Pixel Watch. Smartwatch od dawna pojawia się w różnego rodzaju przeciekach i wygląda na to, że premiera urządzenia coraz bliżej. Niewykluczone, że na zbliżającym się wielkimi krokami Google I/O poznamy w końcu jakieś szczegóły odnośnie inteligentnego zegarka. Teraz możemy przyjrzeć się jego zdjęciom, choć należy pamiętać, że to dalej przecieki, czyli niepotwierdzone informacje. Co ciekawe, sprzęt miał zostać znaleziony… w restauracji.

Zdjęcia Google Pixel Watch – tak może wyglądać nowy smartwatch

Google Pixel Watch

Do redakcji Androic Central trafiły zdjęcia smartwatcha, który może być niczym innym, jak Google Pixel Watch. Zdjęcia przesłał anonimowy informator, który stwierdził, że sprzęt znalazł w jednej z restauracji. Niewykluczone, że to wersja testowa urządzenia, której po prostu zapomniano ze sobą zabrać. Trudno więc teraz oceniać, czy faktycznie to prawdziwy Google Pixel Watch czy może jedna z jego wersji testowych. Na opakowaniu urządzenia były informacje, że to faktycznie produkt Google i nie jest jeszcze zatwierdzony do użytku. Nie jest więc pewne, czy finalna wersja urządzenia będzie podobna do tego, co możemy teraz oglądać.

Na zdjęciach widać, że sprzęt przybierze dość klasyczny wygląd, czyli będzie tutaj okrągła tarcza, a do tego dojdzie jeszcze koronka. Co ciekawe, na obudowie widać także dodatkowy przycisk, choć niektóre z wcześniejszych przecieków na temat smartwatcha mówiły, że ten będzie ich całkowicie pozbawiony. Niestety, ale smartwatcha nie dało się uruchomić, ponieważ nie było dołączonej do niego ładowarki. Jedyne co można zobaczyć na wyświetlaczu, to logo Google. Trudno więc cokolwiek mówić teraz o oprogramowaniu i ewentualnych zmianach, które mogłyby się w nim pojawić. Takich tajemnic Google strzeże najbardziej, ale przed samy I/O zapewne w sieci pojawi się kilka informacji na ten temat.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Watch S1 Active – niedrogi, znaczy jaki?

Wygląda także na to, że Google Pixel Watch będzie wyposażony w autorski sposób mocowania pasków. Do tego będzie wykorzystywany specjalny zaczep, który będzie zwalniało się jednym z przycisków na obudowie, więc tutaj trzeba będzie korzystać z rozwiązań stworzonych bezpośrednio przez Google. Przynajmniej do momentu, aż te zostaną skopiowane, a na rynku pojawią się zamienniki. Konferencja Google odbędzie się w dniach 11-12 maja tego roku, więc na potwierdzenie tych przecieków może nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Źródło: Android Central

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy