ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy system Android wymaga aż 6 GB RAM? LeTV Max 2 z taką pamięcią nadchodzi!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Android RAM

 
LeTV pracuje na sequelem swojego flagowca o nazwie LeTV Max. Wcześniej w tym miesiącu, producent opublikował zwiastun pokazujący, że chipset Snapdragon 820 zostanie umieszczony w telefonie. Jednocześnie doniesienia wskazują, że słuchawka będzie posiadała mniejszy, 5,7-calowy ekran, w porównaniu do 6,33 cali stosowanych w modelu poprzednim. Wyświetlacz prawdopodobnie zaoferuje rozdzielczość 1440 x 2560.
 
Ponadto dzisiejsze plotki wskazują, iż w urządzeniu zobaczymy aż 6 GB RAM! Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się również informacje, że Samsung pracuje nad 12 GB LPDDR4 RAM. Możliwe, że szykuje nam się bitwa na te podzespoły i w Galaxy S7 zobaczymy podobną ilość, co w chińskim flagowcu.
 
Wracając do LeTV Max 2, oczekuje się, że posiadać on będzie aparat 23 MP (czujnik Sony IMX300). Obudowa będzie wykonana ze szkła (z przodu i z tyłu) z bardzo cienkimi ramkami. Przypomnijmy, że ich szerokość w modelu LeTV Max wynosiła zaledwie 1,6 mm! Ponadto prezes firmy na stronie Weibo zaproponował $ 1 milion dla kogoś, kto znajdzie węższą ramkę na ekranie QHD. Póki co, nikomu się to nie udało.
 
Prawdopodobna data premiery urządzenia to koniec pierwszego kwartału 2016 roku. Czy uważacie, że system Android wymaga aż 6 GB RAM? Takie podzespoły są jeszcze bardziej kosztowne, co na pewno odbije się na cenach produktów.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy