ice cream sandwich

Minęło już trochę czasu od wprowadzenia ICS-a do RAZR w Stanach Zjednoczonych, ale w końcu jest. Międzynarodowa aktualizacja do Androida 4.0 dla najcieńszej Motoroli w końcu się rozpoczęła.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Motorola kazała swoim użytkownikom spoza USA czekać 1,5 miesiąca dłużej. Narzekania na opóźnioną w stosunku do Stanów aktualizację flagowca Motoroli nareszcie zaczną zanikać – producent przystąpił do międzynarodowej aktualizacji modelu RAZR XT910. Podobno jednym z pierwszych celów jest Europa.

Dajcie znać, czy u Was aktualizacja jest już dostępna, a jeżeli tak, to jak się sprawuje.

źródła: gsmarena.com, phandroid.com
Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.