Nawigacja T-Mobile

Bezpłatna Nawigacja T-Mobile na 60 dni – co trzeba zrobić, by ją aktywować?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Zbliża się majówka, na której czas wiele osób planuje wyjazdy. T-Mobile przygotował bonus dla swoich klientów – nawigacja dostępna przez 60 dni za darmo. Wyjaśniamy, kto może skorzystać z tej propozycji i jak aktywować usługę.

Bezpłatna Nawigacja T-Mobile

Magentowy operator udostępnił klientom bezpłatną usługę Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski, z której można korzystać przez 60 dni. Promocyjny dostęp można aktywować od jutra, 22 kwietnia, do wtorku 26 kwietnia. Użytkownicy taryf postpaid (T, Rodzina) i MIX (Frii Mix) mają możliwość aktywacji usługi w aplikacji Mój T-Mobile. Z kolei użytkownicy taryf prepaid (Frii, GO!) powinni zajrzeć do aplikacji Nawigacja T-Mobile, gdzie czeka na nich ten sam bonus.

Dla kogo promocyjna usługa nie będzie dostępna? Wyłączone z akcji są osoby, które w chwili aktywacji pakietu promocyjnego mają już włączoną usługę NaviExpert w T-Mobile lub Nawigację T-Mobile w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy, a także ci, którzy skorzystali z wersji Try usługi w ciągu ostatniego roku.

Trzeba jednak pamiętać, że po upływie bezpłatnego okresu dostęp do nawigacji zostanie automatycznie przedłużony, ale będzie trzeba już za niego płacić. Cena to 12 zł miesięcznie dla klientów abonamentowych i 3 zł co tydzień dla osób z ofertą na kartę lub typu MIX. Jeśli ktoś nie chce ponosić żadnych kosztów, dobrze, aby ustawił sobie przypomnienie o wyłączeniu usługi na czas.

Czytaj także: Internet domowy bez limitów – propozycja T-Mobile dla tych, do których nie dotarł światłowód

Dostęp do usługi można dezaktywować na kilka sposobów, zależnie od tego, z jakiej oferty korzystamy. Jeśli posiadamy numer na abonament, powinniśmy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści NAWIGACJA ANULUJ pod numer 8017. Jeśli korzystamy z oferty typu MIX, możemy wysłać bezpłatnego SMS-a pod ten sam numer, ale o treści NAWIGACJA7 ANULUJ. Użytkownicy ofert wszystkich typów mogą też anulować dostęp do usługi w aplikacji Nawigacja T-Mobile. Dezaktywacji można również dokonać w aplikacji Mój T-Mobile – ta opcja nie dotyczy jednak osób z numerem na kartę.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy