IFAUnpackednote2

Targi IFA nadchodzą wielkimi krokami a tym samym coraz bliżej do kolejnego Samsung Unpacked, na którym to niemal na pewno ujrzymy następcę Galaxy Note. Niewątpliwie jest to bardzo ciekawe urządzenie (podobnie z resztą jak Galaxy S3) i zamieszanie przed jego premierą wydaje się być uzasadnione.

Jak donosi dziś Korea IT Times, Note 2 zostanie wyposażony w elastyczny, 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED HD dzięki któremu grubość urządzenia będzie około 4 mm mniejsza i ma go chronić technologia Unbreakable Plane (UBP). Pozwoli to również na wygięty np. w lekki łuk kształt tego tabletofonu. Oczywiście urządzenie nadal będzie sztywne i możemy zapomnieć o giętkim telefonie. Te rewolucje zaprzeczyłyby dotychczasowym doniesieniom, że Note 2 ma być nieco wyrośniętym SGS 3. Źródło podaje także, że koreański koncern nie zdążył przetestować odpowiednio najnowszej wersji systemu Android JellyBean i ukaże się ze „starym” Ice Cream Sandwich, natomiast 4.1 dla tego urządzenia nadejdzie wraz z aktualizacją.

Osobiście bardzo intryguje mnie pierwsza część tych rewelacji, biorąc pod uwagę stopień zaawansowania prac Samunga nad elastycznymi ekranami jest ona całkowicie prawdopodobna. Jak myślicie: „wygięty” Galaxy Note 2 byłby fajnym rozwiązaniem?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.