PS_MA330-1

Niedawno na naszym portalu pojawiła się recenzja słuchawek firmy A-Jays dedykowanych dla smartfonów z systemem Android. Wygląda na to, że szwedzki producent nie był jedynym, który wpadł na pomysł zadbania o muzyczne doznania użytkowników zielonego systemu.

Firma PowerSales poinformowała właśnie, że wprowadzają do dystrybucji w Polsce zestaw słuchawkowy Creative MA330 dedykowany smartfonom. Zestaw posiada wbudowany pilot z mikrofonem i przyciskiem umożliwiające słuchanie muzyki, prowadzenie rozmów głosowych, korzystanie ze Skype i innych internetowych komunikatorów głosowych. W zestawie znajdziemy: słuchawki, adapter pozwalający na korzystanie ze słuchawek i mikrofonu na komputerze, 3 rozmiary wkładek dousznych w rozmiarze S,M oraz L.

MA330_InlineMic

Specyfikacja techniczna:

• Słuchawki douszne

o Przetworniki: magnes neodymowy o średnicy 9 mm

o Pasmo przenoszenia: 6 Hz ~ 23 kHz

o Impedancja: 16 omów

o Czułość#(przy 1 kHz): 106 dB/mW

• Mikrofon

o Typ: Mikrofon wielokierunkowy

o Impedancja:

• Długość kabla: 1,2 m

• Wtyk wejścia: 4-stykowa wtyczka pozłacana 3,5 mm

• Masa produktu: 11 g

Być może niebawem na portalu pojawi się recenzja tychże słuchawek i wtedy dowiemy się czy są one warte swojej ceny, która ma wynosić 159 złotych (sugerowana cena detaliczna podana przez oficjalnego dystrybutora).

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.