student-edition2

Dość niedawno światło dzienne ujrzał (choć jeszcze nie na naszym kontynencie, a na pewno nie w naszym kraju) owoc wspólnej pracy Asusa i Google, czyli tablet Nexus 7, którego można mieć już za 199$ w wersji 8GB. W dość krótkim czasie urządzenie zrobiło dość sporą furorę oferując dobre parametry i porządną jakość wykonania za niewielkie pieniądze.

Samsung dostrzegł potencjał w rozwiązaniach tego typu i wg osoby powiązanej z portalem Engadget niebawem na amerykańskim Best Buy pojawi się wersja znanego wszystkim Galaxy Taba 2 w wersji 7-calowej, ale za cenę 249$ (czyli tyle, ile Nexus7 16GB) producent ma dorzucać klawiaturę oraz adapter USB. Sama specyfikacja nie różni się ani trochę od opcji, którą możemy znaleźć na sklepowych półkach.

Promocja ma się pojawić 19 sierpnia bieżącego roku i mamy nadzieje, że w taki czy inny sposób będzie można ten zestaw nabyć w Polsce bo – nie da się ukryć – propozycja jest bardzo, bardzo ciekawa.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.