android-marshmallow-3_0

 
Wczorajsza prezentacja nowych Nexusów i oficjalny start Androida w wersji Marshmallow zapoczątkowała pytania na temat aktualizacji innych flagowców. Pierwszym producentem, który przedstawił swoje plany dotyczące update’u jest HTC. Przedstawiciel firmy, Jason Mackenzie podał informację kiedy właściciele smartfonów spółki mogą się spodziewać nowej wersji systemu. Wygląda na to, że najpierw, aktualizację otrzymają HTC One M8 i M9 i to jeszcze przed końcem 2015 roku. Następne w kolejce są inne urządzenia, jednak one będą musiały poczekać do 2016 (ile czasu dokładnie – nie wiadomo). Spójrzcie zresztą sami na ulotkę informacyjną.
 
HTC Android 6
 
Ponadto małym druczkiem zostało napisane, że „nie wszyscy operatorzy we wszystkich regionach będą zdolni wypuścić aktualizację przed końcem 2015 roku. Mackenzie radośnie twierdzi w tweecie, że jego firma będzie „obsługiwała słodycz Marshmallow już wkrótce”. Czas pokaże, czy terminy podane w ulotce faktycznie okażą się dotrzymane. Można przyjąć ostrożnie, że takie smartfony jak Desire 826 otrzymają wersję 6.0 wiosną albo i później.
 
Posiadacie smartfon HTC? Znajduje się on na wymienionej liście? Zadowoleni jesteście z czasu reakcji producenta na aktualizację?
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.