Które smartfony HTC otrzymają najnowszą wersję Androida?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
android-marshmallow-3_0
HTC Android 6

 
Wczorajsza prezentacja nowych Nexusów i oficjalny start Androida w wersji Marshmallow zapoczątkowała pytania na temat aktualizacji innych flagowców. Pierwszym producentem, który przedstawił swoje plany dotyczące update’u jest HTC. Przedstawiciel firmy, Jason Mackenzie podał informację kiedy właściciele smartfonów spółki mogą się spodziewać nowej wersji systemu. Wygląda na to, że najpierw, aktualizację otrzymają HTC One M8 i M9 i to jeszcze przed końcem 2015 roku. Następne w kolejce są inne urządzenia, jednak one będą musiały poczekać do 2016 (ile czasu dokładnie – nie wiadomo). Spójrzcie zresztą sami na ulotkę informacyjną.
 

 
Ponadto małym druczkiem zostało napisane, że „nie wszyscy operatorzy we wszystkich regionach będą zdolni wypuścić aktualizację przed końcem 2015 roku. Mackenzie radośnie twierdzi w tweecie, że jego firma będzie „obsługiwała słodycz Marshmallow już wkrótce”. Czas pokaże, czy terminy podane w ulotce faktycznie okażą się dotrzymane. Można przyjąć ostrożnie, że takie smartfony jak Desire 826 otrzymają wersję 6.0 wiosną albo i później.
 
Posiadacie smartfon HTC? Znajduje się on na wymienionej liście? Zadowoleni jesteście z czasu reakcji producenta na aktualizację?
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy