Tablet Xperia ukazany przed oficjalną premierą

Newsy

sony-xperia-tablet1
Wszystko wskazuje na to, że Sony znów ma zamiar spróbować swoich sił na rynku tabletów z Androidem. Na tegorocznych targach IFA w Berlinie zostanie prawdopodobnie zaprezentowany następca modelu Sony Tablet P, który zostanie wyposażony między innymi w znacznie cieńszą, metalową obudowę. Dziś do Sieci wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia przedstawiające nadchodzące urządzenie.

Sony Xperia Tablet prezentuje się bardzo atrakcyjnie i kontynuuje design, który znamy z poprzedniego tabletu japońskiego producenta. Przypomnijmy, że jego sercem będzie czterordzeniowa Tegra 3, a wbudowany akumulator ma posiadać pojemność 6000 mAh. Nowy tablet Sony wejdzie do sprzedaży w trzech różnych wariantach, które będą się różnić ilością pamięci. Najtańsza wersja z 16 GB kosztować będzie 399$, za 32 GB zapłacimy 499$, a wariant z 64 GB to wydatek rzędu 599$.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

sony-xperia-tablet2
sony-xperia-tablet3 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x