HTC One X+ ze słuchawkami UrBeats?

Newsy

htc-one-x-smartfon-_660x494
Jest już niemal pewnym, że jesienią bieżącego roku HTC zaprezentuje przynajmniej jeden wariant odświeżonego HTC One X, który miał być flagowym modelem na rok 2012. Dotychczas sądziliśmy, że smartfon o nazwie HTC One X+ trafi wyłącznie do jednego z amerykańskich operatorów, jednak ostatnie doniesienia wskazują, że może on trafić również na europejskie półki.

Przypomnijmy, że jedną z głównych zmian względem oryginału ma być zastosowanie mocniejszej wersji czterordzeniowego procesora NVIDIA Tegra 3 o taktowaniu 1,7 GHz. HTC One X+ wejdzie do sprzedaży wyposażony w Androida 4.1 Jelly Bean i technologię ClearVoice, poprawiającą jakość rozmów telefonicznych. W zestawie z nowym modelem mają znaleźć się słuchawki UrBeats, co może dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że HTC zapowiadało ograniczenie współpracy z Beats . Ulepszony One X ma być również dostępny w większej ilości wariantów kolorystycznych niż poprzednik. Mamy nadzieję, że HTC przedstawi nam więcej szczegółów na temat tego urządzenia podczas tegorocznych targów IFA, które odbędą się niebawem w Berlinie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

źródło: androidandme.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x