HTC Dream otrzymuje nieoficjalnie Jelly Bean

Newsy


HTC Dream, znany u nas jako Era G1, to pierwszy smartfon, który został wyposażony w Androida. Od jego premiery minęło już dobre kilka lat, jednak urządzenie to wciąż żyje, a wszystko to dzięki społeczności niezależnych deweloperów. Dziś do Sieci trafił film przedstawiający działanie najnowszej odsłony mobilnego systemu od Google na tym smartfonie.

Android 4.1 Jelly Bean, a dokładniej bazujący na nim CyanogenMod 10, bez problemów uruchamia się na pierwszym urządzeniu z Androidem. Jego użyteczność jest jednak wątpliwa, gdyż prędkość działania systemu uniemożliwia korzystanie z G1 na dłuższą metę. Uruchomienie najnowszej wersji Androida na najstarszym urządzeniu to zdecydowanie ciekawy projekt, który pokazuje, że dla utalentowanych pasjonatów nie ma rzeczy niemożliwych.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

{youtube}7Md9b6XbVtQ{/youtube}

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x