Sony Xperia GX już dostępna w Japonii

Newsy

sony-xperia-gx-1
Sony Xperia GX zadebiutowała w ostatnich dniach w Japonii, u lokalnego operatora NTT Docomo. Smartfon ten pod względem stylistyki należy uznać za duchowego spadkobiercę popularnej Xperii Arc, a jego specyfikacja techniczna prezentuje się zdecydowanie ciekawie.

Nowa Xperia posiada wyświetlacz Sony HD Reality Display o przekątnej 4,6″ i rozdzielczość 720p (1280×720). W tym modelu japoński producent zdecydował się na porzucenie fizycznych przycisków do obsługi systemu i zastąpienie ich przez klawisze ekranowe. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Mocnym punktem Xperii GX jest aparat o rozdzielczości 13 MPx. Smartfon posiada również certyfikat PlayStation oraz wsparcie dla Sony Entertainment Network. Całością zarządza Android 4.0.4 IceCream Sandwich.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Według ostatnich doniesień Sony zaprezentuje niebawem międzynarodową wersję Xperii GX, lecz nie jest to informacja w pełni potwierdzona.

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x