Skaner odcisków w smartfonie Sony Xperia Z5 równie dobry jak w iPhone?

Newsy

sony xperia z5 oficjalnie official compact premium

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Producenci smartfonów i phabletów z systemem Android już od kilku lat próbują wprowadzać skaner linii papilarnych w swoich urządzeniach. Jak dotąd jednak często funkcja ta nie działała do końca tak, jak powinna. W najnowszych modelach z flagowej serii  – Z5 – firma Sony także zaimplementowała taki skaner pod przyciskiem zasilania rezygnując z wyróżniającego zetki okrągłego przycisku włączania. Od dawna za wzór działania skanera służą kolejne generacje Apple iPhone. W nowych modelach – 6s i 6s plus konkurent Sony jeszcze bardziej usprawnił działanie skanera linii papilarnych – Touch ID – do takiego stopnia, że w sieci pojawiły się głosy, że nie da się sprawdzić godziny gdyż tak szybko następuje odblokowanie ekranu. Czy firmie Sony udało się dogonić „mistrza”?  Nic nie pokaże tego lepiej jako wideo na którym porównano działanie skanera na smartfonach firm Apple i Sony:

 

 

 

 

Firmie Sony udało się dokonać tego, czemu wielu konkurentów przez ostatnie lata nie podołało lub zrobiło to częściowo. Skaner w Xperii Z5 jest tak samo szybki i dokładny jak ten zastosowany w najnowszym smartfonie Apple iPhone. Wygląda więc na to, że firmie Sony udało się odebrać kolejny argument przemawiający za wyborem iPhone’a.

 

 

Źródło: Xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x