Sony prawdopodobnie pokaże kolejny smartfon dopiero jesienią 2016

Newsy

sony-xperia-z4-curved-concept-design

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Od dłuższego czasu dyskutuje się o możliwym powrocie Sony do wydawania tylko jednego flagowca rocznie – jak dotąd wszelkie plotki na ten temat nie znajdowały potwierdzenia w rzeczywistości. Wiosną, gdy Sony opóźniło premierę Z3+ wiele osób było prawie pewne, że Sony przechodzi na roczny cykl premier. Szybko się jednak okazało, że mylili się bo rynek doczekał się nowego modelu tylko trochę później. Dyskusja ożyła ponownie latem, gdy zbliżała się tradycyjna data premiery kolejnych flagowców Sony, które ostatecznie pojawiły się oficjalnie 2 września na targach IFA. Minęło kilkanaście dni, a temat znowu powrócił.  Czy Sony ponownie zaprezentuje za kilka miesięcy nowy model (a raczej odświeżoną wersję Z5), czy też następnego smartfona doczekamy się dopiero jesienią?

 

 

 

 

Tym razem pojawiły się solidne podstawy do tego, by nie oczekiwać premiery nowej Xperii za 6 miesięcy. W powyższym filmie Rikke Gertsen Constein  – projektantka w Sony Mobile – omawia design flagowej serii Z tego koncernu. Zapytana o plany na kolejne lata potwierdziła, że pracują obecnie nad wzornictwem na drugą połowę 2016 roku oraz na lata 2017 i 2018.

 

Pominięcie w wywiadzie pierwszej połowy 2016 roku przez projektantkę smartfonów pozwala stwierdzić, że Sony faktycznie zrezygnuje z dwóch premier flagowych urządzeń w ciągu roku i następcę Z5 zobaczymy dopiero w drugiej połowie roku (najpewniej tradycyjnie na targach IFA). Rezygnacja z dwóch modeli rocznie to Waszym zdaniem dobra decyzja?

 

 

Źródło: Xperiablog.net, własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x