HTC pokaże dziś model One M9e, który pomoże producentowi stanąć na nogi?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
HTC One M9e

 
Dziś HTC prawdopodobnie zaprezentuje dwa nowe telefony. Niestety raczej nie będzie to HTC One A9. Ten smartfon ma zostać wprowadzony dopiero w przyszłym miesiącu. Dwa urządzenia, które możliwe, że ujrzą światło dzienne dzisiaj to HTC Butterfly 3 (na chiński rynek) oraz HTC One M9e. Ten ostatni to kolejny wariant tegorocznego flagowca od producenta z Tajwanu.
 
Kilka dni temu HTC One M9e został potwierdzony przez chińskiego regulatora TENAA. Ta znana agencja często pokazuje zdjęcia urządzeń. Z jakiegoś powodu oryginalna certyfikacja One M9e nie zawierała żadnych obrazów słuchawki. Jednak teraz to się zmieniło i możemy zobaczyć smartfona w pełnej krasie.
 
Przypomnijmy możliwą specyfikację: HTC One M9e będzie wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920, co przekłada się na gęstość 441 ppi. Pod obudową znajdziemy procesor MediaTek MT6795, 2 GB RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Z tyłu można zobaczyć aparat 13 MP, z przodu 4 MP (Ultrapixel). Ponadto urządzenie będzie wyposażone w głośniki stereo. Grubość to 9,61 mm, dostępne kolory to: złoty, srebrny, szary i czarny.
 
Czy jesień okaże się zbawienna dla firmy? Jeśli tym razem HTC zawiedzie to można spodziewać się najgorszych informacji od przedsiębiorstwa.
 
źródło: phoneraena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy