HTC One M9e

 
Dziś HTC prawdopodobnie zaprezentuje dwa nowe telefony. Niestety raczej nie będzie to HTC One A9. Ten smartfon ma zostać wprowadzony dopiero w przyszłym miesiącu. Dwa urządzenia, które możliwe, że ujrzą światło dzienne dzisiaj to HTC Butterfly 3 (na chiński rynek) oraz HTC One M9e. Ten ostatni to kolejny wariant tegorocznego flagowca od producenta z Tajwanu.
 
Kilka dni temu HTC One M9e został potwierdzony przez chińskiego regulatora TENAA. Ta znana agencja często pokazuje zdjęcia urządzeń. Z jakiegoś powodu oryginalna certyfikacja One M9e nie zawierała żadnych obrazów słuchawki. Jednak teraz to się zmieniło i możemy zobaczyć smartfona w pełnej krasie.
 
Przypomnijmy możliwą specyfikację: HTC One M9e będzie wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920, co przekłada się na gęstość 441 ppi. Pod obudową znajdziemy procesor MediaTek MT6795, 2 GB RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Z tyłu można zobaczyć aparat 13 MP, z przodu 4 MP (Ultrapixel). Ponadto urządzenie będzie wyposażone w głośniki stereo. Grubość to 9,61 mm, dostępne kolory to: złoty, srebrny, szary i czarny.
 
Czy jesień okaże się zbawienna dla firmy? Jeśli tym razem HTC zawiedzie to można spodziewać się najgorszych informacji od przedsiębiorstwa.
 
źródło: phoneraena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.