Internet domowy bez limitów

Internet domowy bez limitów – propozycja T-Mobile dla tych, do których nie dotarł światłowód

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ogłosił dziś nową ofertę na internet domowy bez limitów. Propozycja magentowego operatora może budzić spore zainteresowanie – przyzwyczailiśmy się już, że podobne rozwiązania cechują się ograniczoną prędkością i liczbą GB. W tym przypadku ma być inaczej.

Internet domowy bez limitów w T-Mobile – szczegóły

Internet domowy bez limitów

Osoby mieszkające poza zasięgiem infrastruktury światłowodowej często mają problemy z limitami prędkości internetu lub liczbą GB, które mogą wykorzystać. Czasami wielkość pakietu i prędkość jest odpowiednia, za to przeszkadza brak stabilności połączenia. Rozwiązaniem tego typu problemów ma być nowa propozycja T-Mobile. Wolność ma znaczenie – dlatego w T-Mobile uruchamiamy pierwszą w Polsce, prawdziwie nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6 – ogłosił dziś magentowy operator i przedstawił założenia oferty Internet domowy XL z anteną.

Oferta bazuje na technologiach 5G i LTE, a jej funkcjonowanie opiera się o dwa elementy. Pierwszy to antena zewnętrzna ODU Box 5G, którą można zamontować np. na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy. Jej zadaniem jest umożliwienie użytkownikowi uniknięcia zakłóceń sygnału spowodowanych choćby grubymi ścianami budynku. Specjalna aplikacja ma pozwolić ulokować urządzenie w odpowiednim miejscu, a także należycie je skonfigurować. Drugim elementem jest router 5G Box IDU. Obsługuje on WiFi 6 i należy umieścić go w domu. W komplecie znajduje się długi kabel, dzięki któremu można połączyć router z anteną i ustawić urządzenia w większej odległości od siebie.

Czytaj także: CDA Premium można mieć za darmo na 30 dni – wystarczy być w T-Mobile

Co z kosztami związanymi z nową ofertą? Za korzystanie z usługi trzeba zapłacić 130 złotych miesięcznie. Nieco taniej mają posiadacze abonamentu T-Mobile przy wykorzystaniu Korzyści dla domu. W ich przypadku miesięczna opłata wyniesie 110 złotych. Do tego dochodzi jeszcze cena routera – to 9 złotych płatnych na start, jednorazowo. 29 złotych wynosi natomiast opłata za przyłączenie do sieci. Jej jednak nie ponosimy, o ile zamówimy usługę przez stronę internetową operatora.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy