Nexus 6P może być rewolucyjny – FCC zdradza… obsługę interfejsu MicroSD

Newsy

nexus 6p nexus 5x google huawei lg jadsjndsajk

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Urządzenia z serii Nexus rządzą się swoimi prawami. Od początku istnienia tej rodziny nie ujrzeliśmy smartfonu, który pozwalałby na rozszerzenie wbudowanej pamięci. Oczywiście Google promowało „chmury”, ale jednak większość użytkowników ucieka od tej formy przestrzeni na własne pliki.

 

Gigant z Mountain View podczas prezentacji Androida M na Google I/O kilka miesięcy temu poinformował zainteresowanych, że razem z nowym wydaniem mobilnego systemu, karty pamięci będzie można traktować jako rozszerzenie wbudowanej przestrzeni, co z pewnością wielu z Was ucieszyło. Wspominałem o tym w swoim tekście autorskim, w którym zwróciliście uwagę, że to interesująca nowość, ale przecież Nexusy i tak nie mają slotu na MicroSD. Okazuje się, że to niedługo może się zmienić. Ujawnione dokumenty z FCC jednego z nadchodzących urządzeń zawierają ciekawą informację o obsłudze odpowiedniego interfejsu. To wyraźnie wskazuje na to jakoby Nexus 6P faktycznie miał slot na kartę pamięci. Oczywiście w rzeczywistości może tak nie być i wszystko skończy się podobnie, co w przypadku czytnika linii papilarnych w Motoroli Nexus 6. To wydaje się bardziej prawdopodobne, gdyż portal Android Police zaprzecza tym informacjom powołujący się na wiele swoich źródeł związanych z gigantem z Mountain View.

 

Jednak mimo wszystko czy wierzycie w to, że Google razem ze wspomnianą powyżej nowością w Androidzie 6.0 Marshmallow zdecyduje się na wprowadzenie kart pamięci w Nexusach? Czy też skończy się tak, że taka możliwość była, ale nie wprowadzono tego w rzeczywistości?

 

 

źródło: ausdroid.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x