ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xperia T pozuje do kolejnych zdjęć

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

1 _3_
Xperia T to smartfon, który ostatnimi czasy często gości na łamach naszego portalu. Sony regularnie częstuje nas kolejnymi przeciekami, co sugeruje, że premiera nowego modelu powinna mieć miejsce już niebawem. Dziś w Sieci ukazała się spora porcja nowych zdjęć, przedstawiających nadchodzącą Xperię T. 

Design urzązdenia nie uległ większych zmianom od czasu ostatniego przecieku i najprawdopodobniej w takim kształcie zostanie ono wkrótce zaprezentowane światu. Xperia T nie wyróżnia się z wyglądu spośród dostępnych na rynku smartfonów, a jej główną cechą charakterystyczną jest brak fizycznych przycisków pod wyświetlaczem. Sony postanowiło postąpić zgodnie z zaleceniami Google i w nowym modelu zastosować ekranowe przyciski do obsługi systemu. Poza tym warto wspomnieć, że wyświetlacz Xperii T posiada rozdzielczość 720p (1280×720) i przekątną 4,3″, a jego sercem jest dwurdzeniowy układ Snapdragon S4. Mocnym punktem nowego modelu Sony ma być też aparat pozwalający na wykonywanie zdjęć o rozmiarze 13 MPx.

Xperia T powinna przypaść do gustu wszystkim, którzy szukają wydajnego smartfona z ekranem HD, lecz urządzenia takie jak Galaxy S3 i HTC One X uważają za zbyt duże. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która została opublikowana na jednym z bułgarskich portali:

1 _2_
1 _4_
1 _5_
1 _6_
1 _1_

źródło: phandroid.com 

Sprawdź najnowsze wpisy