T-Mobile CDA Premium za darmo

CDA Premium można mieć za darmo na 30 dni – wystarczy być w T-Mobile

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W ciągu najbliższych dni będzie można uzyskać za darmo dostęp do CDA Premium na 30 dni. Pod warunkiem, że korzysta się z usług T-Mobile. Zważywszy na to, że powoli zbliża się majówka, a do tego zaraz Święta Wielkanocne, warto zainteresować się nową promocją. Szczególnie, że na CDA Premium można znaleźć sporo interesujących treści do oglądania.

CDA Premium za darmo od T-Mobile – jak aktywować pakiet?

T-Mobile CDA Premium za darmo

T-Mobile ma dla swoich klientów miłą niespodziankę. Od jutra do wtorku będzie można aktywować dostęp do serwisu CDA Premium. Dostanie się wtedy dostęp na 30 dni za darmo, a żeby to zrobić, wystarczy wejść do aplikacji „Mój T-Mobile”. Nie ma w tym więc nic specjalnie skomplikowanego, a instrukcję jak to zrobić, znajdziecie poniżej. Warto jednak dodać, że choć pierwsze 30 dni będzie darmowych, to za kolejne przyjdzie nam już zapłacić. Trzeba będzie bowiem dodać metodę płatności, a potem pieniądze będą pobierane automatycznie. Oczywiście z dostępu do CDA Premium będzie można zrezygnować w dowolnym momencie, ale dobrze o tym pamiętać, by później nie było nieprzyjemności.

Aby aktywować promocyjny dostęp, wystarczy między 13 a 19 kwietnia zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile”, a następnie kliknąć w udostępniony tam link do usługi. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy serwisu CDA, jak i ci, którzy już posiadają tam kontro, ale do tej pory nie aktywowali usługi „CDA Premium” – dotychczasowi klienci będą musieli także skorzystać z nowej metody płatności, której wcześniej nie używali w tym serwisie. Z promocji mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

T-Mobile informacja prasowa

Zobacz też: Najpopularniejsze aplikacje w Polsce – po co najchętniej sięgamy?

Jeżeli nie będziemy chcieli kontynuować subskrypcji na CDA Premium, anulować ją będzie można na kilka sposobów. Można to zrobić wysyłając SMS o treści „STOP CDA” na numer 80555 lub klikając w przycisk „Anuluj subskrypcję” w profilu użytkownika serwisu. Cena za dostęp na 30 dni do CDA Premium wynosi 23,99zł za miesiąc (płatność kartą) lub 27,99zł („Zapłać z T‑Mobile”). Regulamin akcji dostępny jest na stronie T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy