Zrzut ekranu 2015-09-28 o 16.31.42

 

BlackBerry Priv nie jest już dla nikogo tajemnicą, a w szczególności dla firmy, która jako ostatnia przedstawiła nam – po części – tego smartfona. Jednak jak wyglądała prezentacja tego modelu i w jaki sposób został on pokazany przez samego prezesa w jednym z wywiadów? No cóż, to okazało się o wiele ciekawsze niż sam telefon.

 

W takim razie, nie przedłużając, na początku obejrzyjcie oficjalną, ale krótką prezentację BlackBerry Priv, o którym opowiada CEO firmy, John Chen:

 

 

Wielu użytkowników, jak i portali internetowych, po obejrzeniu tego filmu jasno skwitowało, że jest to jedna z najgorszych prezentacji w historii. Prezes zaczął od błędu, że Priv działa pod kontrolą Google, co w domyśle oznacza system Android. Dalej, przy próbie obsługi oprogramowania, pan Chen pogubił się w momencie uruchomienia przeglądarki Chrome. Cóż, wiele byśmy nie wymagali, gdyby ten człowiek zajmował inne stanowisko, ale ewidentnie da się zauważyć, że CEO BlackBerry niewiele miał do czynienia przy tym projekcie.
Oczywiście to tylko uszczypliwości, ale taka prezentacja z pewnością nie zachęca konsumentów do BlackBerry, które teraz musi na każdym kroku uważać, gdyż sytuacja firmy jest lekko mówiąc nieciekawa. Co Was najbardziej zaciekawiło w powyższym filmie?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.