Redakcji SamMobile udało się dotrzeć do kolejnych informacji dotyczących aktualizacji najpopularniejszych urządzeń Samsunga do Jelly Bean. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Na początek najważniejszy model ze stajni koreańskiego producenta, czyli Galaxy S III. Smartfon ma otrzymać najnowszego Androida na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku. Jak na razie urządzenie przeszło pierwszą fazę testów i Samsung pracuje już nad publiczną wersją Androida 4.1.

Kolejnym modelem, o którym pisze SamMobile to Galaxy S II. Niestety z uzyskanych informacji okazuje się, że koncern nadal testuje Jelly Bean i testy te choć wypadają pomyślnie to nie zostały jeszcze ukończone. Podobno Samsung rozważa też wprowadzenie Value Packa  zamiast oficjalnej wersji systemu, ale na razie są to tylko plotki. Posiadacze Galaxy S II najwcześniej Jelly Bean-a mogą spodziewać się w czwartym kwartale. Podobnie jest z Galaxy Note. Według zdobytych informacji testy ciągle trwają i są one pozytywne, ale koncern unika odpowiedzi na to czy w ogóle urządzenie otrzyma aktualizację. W tym wypadku trzeba czekać na dalsze wiadomości.

Jak zatem widzimy tylko użytkownicy Galaxy S III mogą być pewni, że ich urządzenie niedługo otrzyma Jelly Bean. Reszta osób musi uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze decyzje koncernu.

Źródło: SamMobiles
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.