Plany aktualizacji smartfonów Samsunga do JB

Cezary Zapała 2012-08-07

Redakcji SamMobile udało się dotrzeć do kolejnych informacji dotyczących aktualizacji najpopularniejszych urządzeń Samsunga do Jelly Bean. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

Na początek najważniejszy model ze stajni koreańskiego producenta, czyli Galaxy S III. Smartfon ma otrzymać najnowszego Androida na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku. Jak na razie urządzenie przeszło pierwszą fazę testów i Samsung pracuje już nad publiczną wersją Androida 4.1.

Kolejnym modelem, o którym pisze SamMobile to Galaxy S II. Niestety z uzyskanych informacji okazuje się, że koncern nadal testuje Jelly Bean i testy te choć wypadają pomyślnie to nie zostały jeszcze ukończone. Podobno Samsung rozważa też wprowadzenie Value Packa  zamiast oficjalnej wersji systemu, ale na razie są to tylko plotki. Posiadacze Galaxy S II najwcześniej Jelly Bean-a mogą spodziewać się w czwartym kwartale. Podobnie jest z Galaxy Note. Według zdobytych informacji testy ciągle trwają i są one pozytywne, ale koncern unika odpowiedzi na to czy w ogóle urządzenie otrzyma aktualizację. W tym wypadku trzeba czekać na dalsze wiadomości.

Jak zatem widzimy tylko użytkownicy Galaxy S III mogą być pewni, że ich urządzenie niedługo otrzyma Jelly Bean. Reszta osób musi uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze decyzje koncernu.

Źródło: SamMobiles


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x