ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony Xperia Z5 Compact już dostępna w Polsce

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
sony_xperia_z5_compact_7.0

Najmniejszy smartfon z najnowszej linii Xperia Z5 jest już dostępny na Starym Kontynencie. Oznacza to, że również polscy fani mogą już zamawiać Xperie Z5 Compact. Jak tego dokonać? Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego Sony ponieważ właśnie tam można nabyć to kompaktowe urządzenie.

Smartfon jest dostępny w czterech kolorach: białym, koralowym, żółtym oraz czarnym. Za przyjemność posiadania smartfona będziemy musieli jednak sporo zapłacić ponieważ cena w naszym kraju będzie stała na poziomie 2599zł.

sony z5 compact ceny

Przypomnijmy, że Z5 Compact jest najmniejszym z zaprezentowanych modeli nowych Xperii. Charakteryzuje go przede wszystkim ekran o przekątnej 4,6 cala, czytnik linii papilarnych oraz aparat główny 23 MP z hybrydowym mechanizmem automatycznej ostrości. Sama konstrukcja jak ją chwali producent jest wodoodporna – posiada certyfikaty IP65/68, więc całkowite zanurzanie urządzenia w wodzie nie wchodzi w grę. Jednak cytując producenta, telefon „bez problemu wytrzyma ulewny deszcz czy mycie pod bieżącą wodą”.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy