Pierwszy Nexus, który zrobi bardzo dobre zdjęcia? Poznaliśmy szczegóły aparatu w smartfonie od Huawei i Google

Newsy

huawei google nexus 6p 6 oficjalbfakj

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nexusy nigdy nie były rewelacyjne pod względem aparatu. Patrząc na dzisiejszą konkurencję w postaci Samsunga Galaxy S6 i LG G4 to – teoretycznie – nie liczyliśmy na to, że fani fotografii wybiorą którekolwiek urządzenie z rodziny Google. Jednak to może się zmienić.

 

Już Nexus 6 od Motoroli pokazał, że potrafi zrobić dobre zdjęcia, ale jednak nie były tak dokładne w porównaniu do ówczesnej konkurencji. Jednak szczegóły modułu aparatu następcy tego smartfonu mogą robić wrażenie. Przede wszystkim pojawia się optyczna stabilizacja obrazu, która z pewnością jest już dużą zmianą na plus. Matryca 12,3 MPx wymuszona jest wielkością poszczególnych pikseli, których rozmiar wynosi 1,55 μm. To z kolei sugeruje, że jakość zdjęć w gorzej oświetlonych lokacjach będzie lepsza. Na koniec przesłona, której rozmiar wynosi f/2.0. Teraz przejdźmy do drugiego aparatu umieszczonego z przodu. W tym wypadku mamy do czynienia z 8 MPx i pikselami o rozmiarze 1.4 μm. Niestety, w tej kwestii niewiele więcej ujawniono toteż na deser dodam, że Nexus 6P będzie posiadał także moduł wspierający bezprzewodowe ładowanie.

 

O ile cała specyfikacja nie robi wrażenia, gdyż tak naprawdę nic nowego nie ma to patrząc na poszczególne elementy nowe Nexusy mogą zaciekawić. Premiera już jutro i wszystko wskazuje na to, że będzie to tylko formalność.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x