Firma PromoHunter wprowadza na rynek mobilną wyszukiwarkę najlepszych promocji, wyprzedaży, rabatów i okazji cenowych organizowanych przez największe sieci handlowe i usługowe. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na telefony z systemem Android.

Dane o promocjach aktualizowane są on-line. W tej chwili w aplikacji można znaleźć 3 518 promocji w 12 789 punktach w 53 sieciach w całej Polsce, m.in. Tesco, Rossmann, Carrefour, Kaufand i RTV EURO AGD, Drogerie Natura, Empik i MediaExpert. Zniżki sięgają 75%. Kupując po jednej sztuce każdego produktu z obniżoną ceną można by zaoszczędzić łącznie 115 852 zł!

W związku z udostępnieniem aplikacji producent ogłasza konkurs „Wyszukuj promocje z PromoHunter. Wygraj karty podarunkowe Rossmann, Empik lub Tesco”. Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Pobierz aplikację PromoHunter z Google Play.
  2. Polub nasz Fanpage na facebooku.
  3. Oceń naszą aplikację w Google Play i napisz dlaczego polecasz ją innym użytkownikom.
  4. Wyślij zgłoszenie konkursowe na adres [email protected]. W zgłoszeniu załącz treść swojej opinii w Google Play lub link do tej opinii.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Do wygrania 10 kart po 100zł na zakupy w wybranej przez Ciebie sieci Rossmann, Empik lub Tesco!
 

Korzystając z PromoHunter można:

  • Przeglądać najlepsze promocje i wyprzedaże w pobliżu użytkownika.
  • Wyszukiwać promocje na podstawie kategorii i dowolnych opisów.
  • Przeglądać promocje organizowane przez poszczególne sieci. Można po prostu wpisać nazwę wybranej sieci, np. rossmann, tesco, empik, w polu wyszukiwania. Można też po wybraniu interesującej promocji, kliknąć na nazwę sklepu i zobaczyć inne promocje w tej sieci.
  • Sprawdzać lokalizacje placówek, w których obowiązuje dana promocja.
  • Można też ustawić automatyczne powiadomienia o promocjach w pobliżu. Opcja wyłącza się automatycznie w roamingu.

Użytkownicy PromoHunter nie muszą ograniczać się do promocji z jednej gazetki. Po kliknięciu na interesującą promocję PromoHuter wyszuka promocje na ten sam lub podobne produkty w pobliskich sklepach.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).