Xiaomi z klapką z 8 GB RAM’u na pokładzie?

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
xiaomilogo

Do TENAA w Chinach trafia naprawdę wiele urządzeń, ale rzadko zdarza się aby któreś zwracało tak dużo uwagi. Nowy smartfon od Xiaomi zwraca uwagę głównie poprzez swój design. Smartfonów z klapką w ostatnich czasach jak na lekarstwo, więc propozycja Chińczyków wydaje się tym bardziej oryginalna. Design to jednak nie wszystko czym to urządzenie się wyróżnia

Jak dowiedzieliśmy się, Xiaomi swój nowy model postanowiło wyposażyć w 3.97 calowy wyświetlacz o roździelczości 800 x 400 pikseli. Za wydajność ma odpowiadać czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz wspomagany przez 8 GB RAM! Tak, dobrze przeczytaliście. Za jakość wykonywanych zdjęć będzie odpowiadał 8 megapikselowy aparat główny oraz kamera 2 MP na froncie. Smartfon ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.4.4. Jak to ostatnio w standardzie, telefon obsługuje oczywiście LTE.

xiaomi z klapka

Musicie przyznać, że poza wyglądem smartfon ten głównie szokuje ilością RAM’u, a proponowane 8GB to dwa razy więcej niż posiadają obecne flagowe urządzenia!

Już niedługo powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, a jego dostępność powinna być kwestią tygodni, ale spodziewamy się, że model ten będzie wyprodukowany w ograniczonej ilości.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy