Futuremark producent znanego benchmarka 3DMark ogłosił, że właśnie tworzy specjalną wersję aplikacji na smartfony z Androidem. Firma szukała aktualnie kolejnych partnerów, którzy mieliby mu pomóc ukończyć to zadanie w całości. W tym momencie producent współpracuje z Acerem, Intelem, Qualcommem oraz SingTel-Optusem.

Jukka Makinen, CEO Futeremarku powiedział:

„Przez więcej niż 10 lat pracowaliśmy z liderami wśród producentów sprzętu komputerowego, by stworzyć 3DMar i PCMark. W rezultacie, benchmarki Futuremark są standardami jeśli chodzi o ocenę wydajności komputerów. Wprowadzamy 3DMark na nową platformę po raz pierwszy w historii, jesteśmy podekscytowani dołączeniem do nas firm Acer, Intel, Qualcomm i SingTel-Optus”

Futuremark planuje opublikować stabilną wersję 3DMarka w tym roku.

Źródło: ZDnet

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.