Koreański producent postanowił wydać kolejne urządzenie z serii Galaxy S. Tym razem jest to Galaxy S Lightray 4G. Czym oprócz dość standardowej specyfikacji technicznej ma się wyróżniać ten smartfon?

Po pierwsze ma to być model, który nie będzie skierowany do masowego klienta, ponieważ został wyprodukowany specjalnie dla MetroPCS i działa w częstotliwościach CDMA 800/1900, CMDA2000 1xEV-DO oraz LTE 1700/2100. Ponadto model ten został wyposażony w wbudowaną antenę TV, która po wgraniu dodatkowego oprogramowania pozwala na stworzenie przenośnego mini telewizora.

Wracając jednak do specyfikacji techniczne – Galaxy S Lightray 4G ma posiadać 4.3 calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED Plus, jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o kartę microSDHC oraz 8 i 2.3 megapikselowy aparat.

Urządzenie wyceniono na 439 dolarów.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.