The vanishing of ethan carter

Wielki hit polskiego studia za darmo na Epic Games Store – niestety, ten sam co ostatnio

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Od dziś za darmo na Epic Games Store można odbierać prawdziwy hit od polskiego studia The Astronauts. Mowa o produkcji „The Vanishing of Ethan Carter”, która była jedną z tych rozdawanych pod koniec zeszłego roku na platformie. Jeżeli wtedy ktoś „przespał” promocję, to najwyższa pora to teraz nadrobić. Jednocześnie Epic Games Store dodaje jeszcze jedną grę i też za darmo.

Gry za darmo od Epic Games Store – The Vanishing of Ethan Carter oraz Rogue Legacy

Przez najbliższy tydzień, czyli do 14.04 do godziny 17.00, można będzie przypisywać do swojego konta dwie nowe gry. Wiadomo, że czasem Epic Games daje ponownie te same produkcje i tak jest i tym razem. Jednak „The Vanishing of Ethan Carter” warto mieć w swojej kolekcji, bo to naprawdę dobry tytuł. Jeżeli więc przegapiliście grudniową ofertę, teraz tego lepiej nie róbcie. Poniżej znajdziecie linki prowadzące bezpośrednio do platformy, na której potrzeba jedynie założonego konta, by cieszyć się z nowych tytułów.

Wcielasz się w rolę Paula Prospero, posiadającego zdolności okultystyczne detektywa, który otrzymuje niezwykle niepokojący list od Ethana Cartera. Paul uświadamia sobie, że chłopcu grozi ogromne niebezpieczeństwo, i pojawia się w jego domu w Red Creek Valley, gdzie sprawy mają się gorzej, niż sobie to wyobrażał. W okolicy dokonano brutalnego morderstwa, po którym Ethan zaginął. I nie jest to, jak ustala Paul, jedyne lokalne morderstwo, któremu warto się przyjrzeć. Zainspirowana gatunkiem literackim weird fiction (i innymi makabrycznymi opowieściami) z początku dwudziestego wieku, gra The Vanishing of Ethan Carter ma na celu znacząco rozwinąć angażujący styl opowiadania historii. Chociaż występuje w niej prywatny detektyw i kilka zadań na pogłówkowanie, The Vanishing of Ethan Carter nie jest grą opływającą w łamigłówki. Skupiamy się na klimacie, nastroju i ogólnie ludzkości naszych bohaterów.

The Vanishing of Ethan Carter – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Max Payne powróci w nowym wydaniu – szykuje się remake!

Rogue Legacy to genealogiczna gra w stylu roguelite, w której każdy może zostać bohaterem. Za każdym razem, gdy zginiesz, zastąpi Cię Twoje dziecko. Wszyscy potomkowie są wyjątkowi. Jeden może cierpieć na ślepotę barw, inny na zawroty głowy, a kolejny na niskorosłość. Nie szkodzi – nie ma ludzi idealnych, a Ty nie potrzebujesz perfekcji, by wygrać. Musisz jednak dać z siebie wszystko, bo będzie naprawdę TRUDNO. Na szczęście zebrane złoto możesz wykorzystać po śmierci na ulepszenie posiadłości. Zapewni to Twoim dzieciom lepsze życie i kolejną szansę na wyplenienie zła.

Rogue Legacy – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy