Ostatnio wspominaliśmy, że Samsung zaprasza na konferencję, która ma się odbyć 15 sierpnia. Początkowo mylnie sądziliśmy, że w tym dniu koreański koncern zaprezentuje wszystkim Galaxy Note II, jednak jak wspomniał pracownik Samsunga w wywiadzie dla Reuters premiera tego urządzenia ma się odbyć 29 sierpnia. Co więc producent planuje zaprezentować wszystkim zainteresowanym 15 sierpnia?

Tego dokładnie jeszcze nie wiemy, ponieważ żadne oficjalne informacje nie zostały opublikowane. Możemy jednak domyślać się, że w końcu zadebiutuje wtedy dość oczekiwany tablet jakim niewątpliwie jest Galaxy Note 10.1. Serwis The Verge dodatkowo podał do wiadomości, że na zaproszeniach zatytułowanych „Meet the new way” możemy zauważyć zarys tabletu.

Dla przypomnienia dodam, że Samsung postanowił opóźnić premierę tabletu, aby móc zastosować wydajniejsze procesory o czym szerzej pisałem w tym artykule: >LINK<.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.