Doogee T6 – smartfon z monstrualną baterią

Newsy

doogee t6

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Z pewnością są wśród Was osoby które nie przykładają dużej uwagi do podzespołów, a bardziej zależy im na długotrwałej pracy baterii. Na przeciw tym osobom wychodzi po raz kolejny Doogee. Firma planuje wprowadzić smartfona który ma dwa razy mocniejszą baterię od większości obecnych na rynku smartfonów.

 

Doogee T6 jak zapowiada producent ma mieć 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej i kamerę  8MP. Jednak to nie podzespoły mają stanowić jego główną zaletę. Doogee w swoim nowym smartfonie umieścił baterię o pojemności 6000 mAh, co powinno pozwolić na odstawienie ładowarki na nieco dłuższy czas.

 

Oczywiście większy akumulator zabiera więcej miejsca, więc nie mówimy tu o kolejnym biciu rekordu w kwestii grubości urządzenia. Smartfon ma 10.2 mm grubości, więc wielbiciele nieco „chudszych” urządzeń zapewne nie będą zadowoleni.

 

Doogee nie wypowiedział się jeszcze na temat dostępności urządzenia, ale bardzo prawdopodobne jest, że ujrzymy T6 na rynku już w listopadzie.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x