Bohaterowie z Assassin’s Creed trafią do Fortnite! Oto Eivor Varinsdottir i Ezio Auditore w nowej wersji

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Plotki stały się faktem! Temat pojawienia się bohaterów znanych nam z serii Assassin’s Creed w Fortnite przewijał się w sieci od dłuższego czasu. Dziś Epic Games oraz Ubisoft oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu do świata popularnej gry free-to-play skinów nawiązujących do słynnych skrytobójców.

Asasyni w Fortnite nie będą już tacy bezszelestni

Bohaterowie z Assassin’s Creed trafią do Fortnite

Epic Games za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o nowej aktualizacji, która wkrótce pojawi się w Fortnite. Dokładnie 8 kwietnia o godzinie 2:00 czasu polskiego do gry trafią bohaterowie znani nam z cyklu Assassin’s Creed. Będą to oczywiście płatne skórki imitujące Ezio Auditore da Firenze z drugiej odsłony serii oraz Eivor Varinsdottir — postać z najnowszej Valhalli.

Zobacz też: Nowy Tomb Raider powstaje na tym samym silniku, co kolejny Wiedźmin – Unreal Engine 5 oficjalnie zaprezentowany

Bohaterowie z Assassin’s Creed trafią do Fortnite

Poza skinami w Fortnite pojawią się także inne elementy, które nawiązują do cyklu gier od Ubisoftu. W przypadku dodatków do postaci Ezio będzie to kilof w postaci słynnego ukrytego ostrza oraz emotka „Atak asasyna”. Varinsdottir wyposażona będzie za to w alternatywny strój (płaszcz), plecak „Tarcza Eivor”, kilof „Topory Klanu Kruka”, lotnię „Drakkar Wilczej Paszczy” oraz emotkę „Okrzyk Bojowy Wikingów”.

Warto zaznaczyć, że oba zestawy można kupić razem lub osobno. Epic Games zdecydowało się także na wprowadzenie do swojego sklepu większego kompletu nazwanego „Historie z Animusa”, który poza powyższymi skinami i dodatkami posiada następujące elementy:

  • Graffiti Wilcza Paszcza
  • Ekran wczytywania Furia Eivor
  • Emotka Klan Kruka
  • Sztandar Historie z Animusa

Nowa kolaboracja na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom serii Assassin’s Creed, którzy grają także w Fortnite. Niestety Epic Games nie poinformowało graczy, o tym ile będą kosztować poszczególne przedmioty oraz zestawy. Dodatkowo wciąż nie wiemy, czy jest to finalny wygląd zawartości nawiązującej do Asasynów, czy może jednak twórcy gry w przyszłości wprowadzą nowe skórki przypominające, chociażby Altaïra ibn La’Ahada, Desmonda Milesa czy Arno Doriana.

Źródło: Epic Games

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy