Patrząc na smartfonowe nowości z ostatnich dni ciężko jest nie zauważyć, że producenci dość chętnie zaczęli tworzyć telefony z obsługą dwóch kart SIM. LG postanowiło dołączyć do nich w walce o rynek tworząc model o nazwie Optimus L3 Dual.

Smartfon ma posiadać 3.2 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Pod obudową zaś ma skrywać 800 MHz procesor, 384 MB pamięci RAM, 1 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat o 3 megapikselowej matrycy. Oczywiście nie zabraknie modułu WiFi, Bluetooth oraz Gingerbreada na pokładzie. Nie wiadomo czy i kiedy urządzenie trafi do Polski. Na razie wyceniono je na 120 euro. Szkoda jednak, że producenci nie chcą zdecydować się na stworzenie high-endowego dual SIM-a.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.