Premiera Grand Theft Auto VI

W GTA VI zagramy rodzeństwem? Nowe przecieki dotyczące fabuły

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Atmosfera wokół GTA VI się zagęszcza! W ostatnim czasie jesteśmy bombardowani kolejnymi informacjami dotyczącymi wyczekiwanej gry. Teraz na światło dzienne wyszły nowinki odnoszące się bezpośrednio do fabuły nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

GTA VI postawi na brata i siostrę?

Nie ma co ukrywać, że GTA VI jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w historii branży. Wokół tytułu pojawiło się już bardzo wiele plotek, które dotyczą zarówno mechaniki, danych technicznych, jak i fabuły. Niedawno w internecie pojawiła się informacja, w której możemy przeczytać o szczegółach historii, którą będziemy podążać za sprawą najnowszej gry z serii Grand Theft Auto.

Zobacz też: F1 2022 boryka się z problemami wewnętrznymi

Użytkownik Twittera posługujący się nickiem Matheusvictorbr, na co dzień zajmuje się zbieraniem i dostarczaniem informacji o produkcjach Rockstara, a ostatnimi czasy obraca się wokół tematyki GTA VI. Według jego najnowszych doniesień fabuła Grand Theft Auto VI, podobnie jak w przypadku poprzednika z 2013 roku, ma skupić się na kilku postaciach. Tym razem trójka głównych protagonistów zostanie zredukowana do dwójki. Co ciekawe ma to być rodzeństwo w postaci brata i siostry, którzy zostali rozdzieleni w prologu. Początkowa akcja ma toczyć się w 2003 roku, a gracze będą tam świadkami morderstwa rodziców głównych bohaterów gry.

Ponadto informator dodał, że wraz z biegiem historii będzie zmieniać się także nasze otoczenie. Oznacza to, że mapa będzie adaptowana do poczynań graczy. Na koniec Matheusvictorbr poinformował również, że pierwsze marketingowe ruchy Rockstara dotyczące promocji GTA VI powinny rozpocząć się „wkrótce”, a sama gra na sklepowe półki trafi w 2024 roku.

Ciężko ukryć, że nowy tytuł z serii Grand Theft Auto elektryzuje lwią część branży gier wideo. W końcu sam producent GTA VI — Jim Jagger przyznał, że ich nowy produkt będzie „specjalny”. Niestety na ten moment Rockstar nie podał żadnej oficjalnej informacji dotyczącej daty premiery gry czy też szczegółów dotyczących fabuły.

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy