Zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina oficjalnie rozpoczęte!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Koniec snucia domysłów i oczekiwania! Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Wiedźmin zostały dziś oficjalnie rozpoczęte. O wszystkim poinformował nas producent, czyli Netflix. Czy fani będą zadowoleni z tego co szykuje dla nich serwis?

Rozpoczynamy kręcenie trzeciego sezonu Wiedźmina!

Trzeci sezon Wiedźmina nagrywany

Mimo tego, że serial Wiedźmin spotykał się już z mieszanymi recenzjami, wciąż jest to bardzo elektryzujący tytuł, a w szczególności dla polskich widzów. Za nami już dwa sezony przygód Geralta, które swoją premierę miały odpowiednio w 2019 i 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że fani Wiedźmina tym razem nie będą musieli czekać tak długo na debiut kolejnego sezonu.

Zobacz też: Gracze Fortnite zebrali 144 miliony dolarów na pomoc Ukrainie

Dziś dystrybutor w postaci Netflixa ogłosił, że rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii popularnej produkcji. Informacja ta dotarła do nas za pośrednictwem Twittera. Poza zdjęciem wykonanym w zimowej scenerii, na którym widzimy Geralta (Henry Cavill), Ciri (Freya Allen) oraz Yennefer (Anya Chalotra) zespół dołączył specjalną wiadomość skierowaną do fanów Wiedźmina. Jest to krótka zapowiedź tego, co czeka nas w trzecim sezonie serialu!

Podczas gdy monarchowie, magowie i bestie kontynentu walczą o schwytanie Ciri z Cintry, Geralt umotywowany chęcią chronienia świeżo zjednoczonej rodziny przed zagrożeniem, zabiera ją w bezpieczne miejsce. Yennefer prowadzi ich do fortecy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję na zgłębienie informacji dotyczących niewykorzystanych mocy dziewczyny. Jednak zamiast tego trafiają na pole bitwy, gdzie rządzi polityczna korupcja, czarna magia oraz zdrada. Teraz muszą oni ponownie stanąć do walki, kładąc wszystko na szali lub zaryzykować utratą siebie na zawsze.

Niestety producenci Wiedźmina nie wspomnieli o tym kiedy fani mogą spodziewać się premiery nowego sezonu. Istnieje jednak szansa, że wydarzy się to jeszcze w tym roku. Należy pamiętać, że nagranie kolejnych scen na realnym planie to dopiero część z długiej listy czynności potrzebnych do złożenia ostatecznej wersji odcinków. Lwia część pracy wykonywana jest w specjalnych studiach, gdzie filmowcy zajmują się postprodukcją. Jednak mimo wszystko informacja o tym, że zdjęcia już oficjalnie ruszyły, na pewno może napawać optymizmem wszystkich fanów serialu.

Źródło: Polygon

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy