zakupy w Biedronce bez kodu BLIK

Tani powerbank i ładowarki – elektronika trafia do Biedronki razem z dekoderem DVB-T2

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Tani powerbank i równie tanie ładowarki do smartfonów zagoszczą w sieci sklepów Biedronka jeszcze w tym tygodniu. Od dziś jednak w wybranych sklepach sieci dostępny jest dekoder DVB-T2, o którym wcześniej już dla Was pisaliśmy. Widać, że Biedronka stara się trafiać w gusta Polaków, którzy szukają taniej elektroniki. Co więc ciekawego ma do zaoferowania sieć w najbliższych dniach?

Tani powerbank – nowa oferta od sieci Biedronka na elektronikę

Biedronka elektronika

To nie pierwszy raz, kiedy do Biedronki trafiają tanie sprzęty. Od dziś (04.04) w sprzedaży dostępny jest dekoder DVB-T2, który w sklepie wyceniony został na 69,90 złotych. To całkiem przyzwoita cena, ale od najbliższego czwartku (07.04) w Biedronce będzie można dostać znacznie więcej taniej elektroniki. Wtedy bowiem do wybranych sklepów w Polsce trafią ładowarki samochodowe, ale także i te, które można wykorzystywać w domach. Do tego dostępne będą także tanie powerbanki (10 000 mAh), a wszystkie produkty mają być od firmy SMARTY. Ich cena została ustalona na 29,99 złotych za sztukę. Tak prezentuje się lista produktów, które trafią za kilka dni do wybranych sklepów sieci Biedronka.

  • Ładowarka samochodowa: 4xUSB (2x w gnieździe, 2x w przedłużaczu o długości 1,6 metra)
  • Ładowarka samochodowa QC 3 x USB: USB QC 3,0; 2x USB 2,4 A
  • Ładowarka bezprzewodowa 10 W (100×6,5 mm)
  • Ładowarka sieciowa 4 x USB (4,8 A)
  • Powerbank: Li-ion 10 000 mAh, wbudowany przewód micro-USB/USB-C

Zobacz też: Dużo nowości od HBO Max – jest co oglądać.

Wybór sprzętów nie jest może ogromny, ale tani powerbank może być użyteczny. Oczywiście pod uwagę należy wziąć jeszcze samą jakość wykonania, ale SMARTY nie trafia do Biedronki pierwszy raz. Można założyć, że z urządzeniami nie powinno być zbyt dużo problemów. Problemy za to mogą być z dostępnością sprzętów. Te trafią bowiem do wybranych sklepów, których listy Biedronka nie publikuje. Dodatkowo niewielkie są szansę na to, że w jednym sklepie dostępne będą wszystkie urządzenia jednocześnie. Jeżeli jednak ktoś upatrzył coś dla siebie, to życzymy szczęścia podczas zakupów.

Źródło: Biedronka

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy