PlayStation 5 edycja Hogwarts Legacy — genialny koncept fanów

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Hogwarts Legacy to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na rynku gier. Na premierę RPG-a z czarodziejskiego świata Harry’ego Pottera czekają zarówno fani serii jak i zwykli gracze. Oczekiwanie narasta w takim tempie, że niektórzy puszczają już wodzę fantazji, łącząc grę z konsolą PlayStation 5.

Hogwarts Legacy x PlayStation 5 – koncept fana

Hogwarts Legacy x PlayStation 5 - koncept fana

Dokładnie dwa tygodnie temu Warner Bros. zaprezentowało światu pierwszy zwiastun oraz najistotniejsze informacje na temat premiery Hogwarts Legacy. Wiemy już, że gra pojawi się na rynku w tym roku okolicach świąt Bożego Narodzenia. Bardzo możliwe, ze debiut tytułu autorstwa Avalanche Software jest jednym z najbardziej wyczekiwanych na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Zobacz też: Lotus Eletre zaprezentowany! Co wiemy o potężnym samochodzie elektrycznym?

Przed oficjalnym potwierdzeniem ze strony wydawcy internet zalewała masa plotek dotyczących kolejnych szczegółów Hogwarts Legacy. Nastroje, które utworzyły się wokół mistycznej już gry, sprawiły, że fani już teraz chcą własnoręcznie stworzyć dodatkową zawartość. Jednym z takich szaleńców jest użytkownik portalu Reddit o nicku Geraltz. Zaprojektował on cztery koncepcyjne PlayStation 5, których design nawiązuje do uniwersum Hogwarts Legacy.

Widzimy tu motywy nawiązujące do czterech głównych domów w Hogwarcie, czyli Gryffindoru, Slytherinu, Ravenclaw oraz Hufflepuff. Dodatkowy smaczek całemu projektowi fana dodaje fakt, iż Sony posiada indywidualną umowę z Hogwarts Legacy. Oznacza to, że istnieje, chociażby cień szansy, że wraz z premierą gry światło dzienne ujrzą specjalne przedmioty sygnowane logiem PlayStation nawiązujące do głośnego tytułu. Nie oznacza to jednak, że nowa gra pojawi się tylko na konsolach od Sony. W okolicach świąt Bożego Narodzenia Hogwarts Legacy trafi na PlayStation 4, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 5 oraz komputery osobiste.

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy