Jim Carrey zakończy karierę aktorską? „Mam już dość”

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu informowaliśmy Was, że na aktorską emeryturę z powodu choroby zdecydował się Bruce Willis. Dziś Hollywood obiegła informacja o tym, że nad podobnym rozwiązaniem zastanawia się Jim Carrey. W przypadku 60-latka różnią się jedynie powody, dla których chce odejść w cień.

Jim Carrey zakończy karierę?

Jim Carrey zakończy karierę?

Aktor znany przede wszystkim ze swoich komediowych ról o całej sytuacji poinformował za pośrednictwem rozmowy w programie Access Hollywood. Opublikowany dziś wywiad, a w zasadzie jego najważniejszy fragment obiegł praktycznie cały internet oraz Hollywood. Jim Carrey, który aktualnie promuje swój najnowszy film — Sonic 2: Szybki jak błyskawica powiedział, że istnieje duża szansa na to, iż po premierze sequelu na dobre zrezygnuje z aktorstwa.

Najprawdopodobniej przechodzę na emeryturę. Mówię poważnie. Oczywiście to wszystko zależy od wielu czynników… jeśli z nieba zstąpią anioły i podarują mi scenariusz napisany złotymi literami, który jednocześnie będzie czymś, co ludzie powinni zobaczyć — wtedy jestem skłonny kontynuować karierę. Tymczasem biorę przerwę. […] być może nie usłyszysz tego od innego celebryty, ale… mam już dość, zrobiłem dość i starczy mi.

Zobacz też: Sony ciągle tkwi w 2004 roku. Morbius to najbardziej anemiczny film na podstawie komiksów Marvela

Jak widać na powyższym filmie, słowa Carreya zszokowały Kit Hoover, która przeprowadzała wywiad. Premiera być może ostatniego filmu z udziałem kultowego aktora w polskich kinach odbędzie się 22 kwietnia. W Sonic 2: Szybki jak błyskawica Carrey wciela się w Doktora Ivo Robotnika.

Jeśli wstępnie podjęta decyzja 60-latka okaże się być wiążąca fani będą wspominać go w szczególności za pośrednictwem jego komediowych ról. Carrey zagrał w takich filmach jak Ace Ventura: Psi detektyw, Głupi i głupszy, Maska czy Bruce Wszechmogący. Łatka aktora komediowego nie oznacza jednak, że doświadczony aktor nie brał udziału w bardziej ambitnych produkcjach. Carrey może pochwalić się genialnymi występami w Truman Show, Zakochany bez pamięci oraz Człowiek z księżyca.

Źródło: Access Hollywood

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy